KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 15758347
nr 1575 8347
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Blandteknik/collage, Signerad, daterad 2002,45x40, yttermått inklusive ram: 66x58 cm
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
måndag 30 oktober 2023
kl 20:25:24
Bo Erik Lundqvist
Läs mer om Bo Erik Lundqvist