KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 15758347

nr 1575 8347

Bo Erik Lundqvist

(f. 1936), Sverige

Blandteknik/collage, Signerad, daterad 2002,45x40, yttermått inklusive ram: 66x58 cm

Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.

måndag 30 oktober 2023
kl 20:25:24

Bo Erik Lundqvist

Läs mer om Bo Erik Lundqvist